Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Konsultacje Strategii Rozwoju MOF Ełku 2030 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

3 listopada 2021, godz. 7:20 (Aktualizacja: 2 listopada 2021, godz. 15:14)

Związek ZIT MOF Ełk, w skład którego wchodzą Gmina Miasto Ełk i Gmina Ełk, przedstawia do konsultacji społecznych projekt Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ełku 2030 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje społeczne stanowią element postępowania prowadzonego w celu przyjęcia projektu dokumentu, którego realizacja może znacząco oddziaływać na środowisko. Przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko wymagają m.in. projekty strategii rozwoju. Uwagi i wnioski można składać do 30 listopada 2021 r.

Wypełniony formularz konsultacyjny należy przekazać pocztą tradycyjną lub osobiście na adres Urząd Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk. Formularz można także przesłać za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: strategia@um.elk.pl.

Dokumenty:
Projekt Strategii Rozwoju MOF
Prognoza oddziaływania na środowisko
Formularz konsultacyjny

image_pdfimage_print

Siedliska – kino Chełchy – potańcówka PPGR Punkt przeciw przemocy Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019