Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Konsultacje elementu międzynarodowej trasy Via Carpatia

6 listopada 2020, godz. 7:47

Jeszcze do 8 listopada 2020 przyjmowane będą uwagi do planowanego przebiegu przyszłej drogi ekspresowej S16 na odcinku Ełk – Knyszyn, który ma być łącznikiem między międzynarodowymi szlakami Via Carpatia i Via Baltica.

– Opinie w badaniu informacyjno-konsultacyjnym w ramach prac nas studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowym prowadzi na zlecenie białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad projektant drogi – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. –  Formularze dostępne są na stronie internetowej s16-elk-knyszyn.pl.

Założenia są takie, że studium ma powstać w ciągu roku. W związku z pandemią Covid-19 nie ma bezpośrednich spotkań z mieszkańcami; ale opinie można dostarczać drogą mailową lub wysyłać formularze adres projektanta w Warszawie.

Projektowany odcinek drogi S16 został opracowany w trzech wariantach przebiegu, od węzła Guty do węzła Knyszyn.

image_pdfimage_print

Umów wizytę w skarbówce 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja