Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Konkurs na pamiątkę z Warmii i Mazur

24 lutego 2020, godz. 9:30

Trwa kolejna edycja konkursu „Pamiątka regionu Warmii i Mazur”, którego ideą jest wyróżnienie oryginalnych przedmiotów, które jednoznacznie kojarzą się z naszym regionem oraz mogą stanowić atrakcyjną pamiątkę z wizyty na tym terenie.

Pamiątki są ważnym elementem promocji województwa, kreują jego pozytywny wizerunek. Technika wykonania prac jest dowolna, może to być m.in. rzeźba, płaskorzeźba, grafika, wyrób plecionkarski, kowalski czy innej dziedziny rękodzieła artystycznego. Muszą nawiązywać do atrakcji i tradycji Warmii i Mazur oraz czerpać inspiracje z ich kultury ludowej, historii i przyrody.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w łącznej kwocie 10 tys. zł. Pierwsza nagroda wyniesie 5 tys. zł, druga 3 tys. zł, a trzecia 2 tys. zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2020 roku, natomiast ostateczne rozstrzygnięcia poznamy w terminie do 20 sierpnia 2020 roku. Przedsięwzięcie jest organizowane przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego od 2007 roku.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

W ubiegłorocznym konkursie wygrała „Skrzynia wianna z posagiem” autorstwa Eleonory Toś z Kaflarni Warmińskiej. Fot. warmia.mazury.pl.
image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja