Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kolejny sukces Stradunianek

21 września 2022, godz. 8:15

Koło Gospodyń Wiejskich „Stradunianki” do listy sukcesów dopisało kolejny. A wszystko dzięki rewelacyjnej postawie podczas tegorocznych dożynek wojewódzkich, które odbyły się 18 września w Olsztynie. Gminę Ełk nasze panie zaprezentowały na kilka sposobów:: kulinarnie, kulturowo i wizualnie.

– Cieszymy się bardzo, ponieważ od kilku lat udaje się nam pozostać w gronie najlepszych w województwie – mówi Ewelina Truszkowska. – Tym razem zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie kulinarnym, a wygrała potrawa w postaci rolady z farszem z wędzonej ryby. Z kolei drugie miejsce przyznano nam w konkursie na najładniejsze stoisko dożynkowe.

W najbliższy czwartek, 22 września KGW „Stradunianki” wyruszy do Poznania, gdzie będzie walczyć o nagrodę Perła 2022. Wyjazd możliwy jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

PPGR Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Punkt przeciw przemocy 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach oTU UZALEŻNIONYM Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP