Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kolejne komputery trafią do uczniów gminnych szkół

31 lipca 2020, godz. 10:09 (Aktualizacja: 31 lipca 2020, godz. 10:21)

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski podpisał następną umowę na sfinansowanie zakupu kolejnych komputerów dla uczniów naszych szkół w Gminie Ełk. Wszystko dzięki udziałowi w projekcie „Zdalna Szkoła+”.

– Za blisko 95 tysięcy złotych zakupimy kolejne komputery, które pomogą dzieciom i nauczycielom w edukacji – zapowiada Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Do końca nie wiemy, jak będzie wyglądać nauka w dobie pandemii, dlatego trzeba się wcześniej przygotować do pracy elektronicznej, choć wierzymy, że we wrześniu dzieci wrócą do szkół. Ale nawet wtedy 30 komputerów, które zakupimy, będą pomocne przy realizacji zadań oświatowych.

Zakup sprzętu komputerowego będzie w 100% sfinansowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach konkursu grantowego „Zdalna szkoła +” Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, Oś I – Powszechny dostęp do szybkiego internetu.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię