Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kino na cztery strony Gminy Ełk

14 czerwca 2022, godz. 11:02

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski serdecznie zaprasza na kolejną edycję plenerowego kina na leżakach! W jedną sobotę w czerwcu, dwie w lipcu i jedną w sierpniu dla mieszkańców Gminy Ełk oraz wszystkich gości, którzy akurat będą przebywać w naszym pięknym regionie, wyświetlone zostaną znane i mniej znane produkcje, polskie i zagraniczne.

Projekcje odbędą się 18 czerwca w Chełchach (boisko wiejskie), 9 lipca w Kałęczynach (obok świetlicy gminnej), 23 lipca w Woszczelach (obok szkoły) oraz 6 sierpnia w Mączach (obok domu pani sołtys). Wszystkie seanse o godz. 21.00, wstęp wolny.

– Wspólnie z panią Edytą Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk mamy nadzieję, że 100 leżaków, które przygotowaliśmy dla naszych widzów zapełni się w mgnieniu oka – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – W przypadku chłodniejszego wieczoru warto zabrać ze sobą kocyk i ciepłą herbatę.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Rozmawiaj i reaguj Informacje dla uchodźców wojennych oTU UZALEŻNIONYM Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019