Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Jerzy Małecki wiceprzewodniczącym sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi

19 listopada 2020, godz. 7:36 (Aktualizacja: 20 listopada 2020, godz. 13:39)

Przyjaciel Gminy Ełk, podejmujący wiele działań na rzecz jej mieszkańców, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej z naszego regionu – Jerzy Małecki, został wybrany wiceprzewodniczącym sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi.

– Jestem przekonany, że to dobry wybór – uważa Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Poseł Jerzy Małecki wiele razy dał wyraz swojego zaangażowania w sprawy wsi, gmin i miasteczek. Wspólnie udało się już wiele zrealizować, a i planów rozwojowych nam nie brakuje. Liczę na jeszcze lepszą współpracę.

Przypomnijmy, że Jerzy Małecki zagłosował przeciwko ustawie, która powszechnie znana jest jako „Piątka dla zwierząt” .
– Ta ustawa jest szkodliwa dla polskich rolników – tłumaczy powody swojego postępowania Poseł Małecki. – Mam nadzieję, że nowy projekt ustawy nie będzie posiadał zapisów szkodzących polskiemu rolnictwu.

image_pdfimage_print

Umów wizytę w skarbówce 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja