Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Jak jest z ochroną zdrowia w naszej gminie?

11 maja 2020, godz. 10:32 (Aktualizacja: 11 maja 2020, godz. 11:33)

Poświęć kilka minut i wyraź swoje zdanie dotyczące potrzeby zdrowotnych mieszkańców Gminy Ełk. Przypominamy, że Gmina Ełk przygotowuje Strategię Ochrony i Promocji Zdrowia Gminy Ełk na lata 2020–2025. Badanie stanu zdrowia mieszkańców oraz określanie ich potrzeb zdrowotnych stanowić będzie punkt wyjścia dla realizacji zadań statutowych Gminy Ełk mających na celu ochronę i promocję zdrowia.

Właściwa diagnoza to podstawa do osiągania korzyści zarówno w skali lokalnej, jak i w wymiarze indywidualnym przez każdego z mieszkańców. Badanie internetowe jest całkowicie anonimowe, a pozyskane dane posłużą jedynie do opracowania dokumentu Strategii.

Wypełnij ankietę – kliknij tutaj.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl