Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Internetowy konkurs z okazji Dnia Matki

12 maja 2020, godz. 10:51

Dzień Matki – jedno z najważniejszych świąt w roku. Każdy i każda z nas zawdzięcza niezwykle dużo swojej mamie, warto więc zadbać by w to święto okazać jej należny szacunek i podziękowania za to wszystko co dla nas zrobiła.

Przypomnijmy, że święto wszystkich mam obchodzimy w Polsce co roku 26 maja. Historia święta sięga roku 1914 i pierwszy raz obchodzone było w Krakowie. Tradycyjnie wszystkie mamy w ten dzień zostają obdarowane laurkami, kwiatami i innymi drobiazgami.

– W całym kraju wciąż zmagamy się z pandemią koronawirusa i jej skutkami, ale to nie znaczy, że nie działamy i nie proponujemy różnych działań w zaciszu domowym – informuje Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach. – W maju zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie online z okazji Dnia Matki.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat, mieszkających na terenie Gminy Ełk. Prace konkursowe należy przesyłać do 22 maja 2020 roku. Zwycięskie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury Gminy Ełk i profilu CKGE na Facebooku.
– Oczywiście dla najlepszych przewidziano są upominki – dodaje Edyta Wocial.

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Metryczka udziału w konkursie

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl