Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Impregnacja mostów w Stradunach

30 lipca 2020, godz. 11:38

Pracownicy Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk sp. z o.o. dbają m.in. o stan gminnej infrastruktury, utrzymanie terenów zielonych, porządku i czystości na terenie naszej pięknej gminy. W ostatnim czasie miały miejsce prace remontowe na mostach w Stradunach. Wykonano tam impregnację drewnianych konstrukcji.

– Impregnacja przede wszystkim przedłuża znacznie czas użytkowania drewna – tłumaczy prace Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Takie działania gwarantują niezmieniony wygląd drewna, bez oznak sinizny czy pleśni. Dzięki impregnacji nie trzeba się obawiać o niekorzystne działanie śniegu, słońca i deszczu.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię