HARMONOGRAM ODCZYTU LICZNIKÓW ZA WODĘ

Na terenie Gminy Ełk odczyty odbywają się w systemie miesięcznym.

Działki letniskowe odczytywane są w sierpniu oraz wrześniu.

Uwaga mieszkańcy!

W celu usprawnienia wystawiania faktur za wodę i ścieki ZUG Gmina Ełk Sp. z o.o. prosi osoby mające odczyt radiowy wodomierzy o podawanie stanów podliczników do dnia 20 każdego miesiącaOsoby nieposiadające odczytów radiowych proszone są o podawanie stanów liczników do dnia 28 miesiąca, w którym w danej miejscowości były odczyty. 

Stany wodomierzy można podawać osobiście w Zakładzie Usług Gminnych Gmina Ełk Spółka z o.o. , ul. Suwalska 84, telefonicznie pod nr tel. 87 307 00 37, 87 307 00 11, lub na adres e-mail: j.malanowska@zug.elk.pl, sekretariat@zug.elk.pl.

Osobom, które nie podadzą stanu wodomierzy, zostanie naliczona – zgodnie z rozporządzeniem ministra budownictwa (Dz. U. z dnia 17 lipca 2006 roku) – opłata na podstawie średniego zużycia z trzech miesięcy.

image_pdfimage_print
X
Dane osobowe
Wyślij
Dane wydarzenia