Gminny Sylwester pod chmurką


Podczas Dożynek Gminy Ełk 2019 w Woszczelach Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski zapowiedział nowe wydarzenie w gminie – wspólną zabawę sylwestrową.

– Zaproponowałem pani Edycie Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk, organizację zabawy sylwestrowej pod chmurką dla naszych mieszkańców Gminy Ełk i po rozmowach doszliśmy do wniosku, że okazja do złożenia sobie życzeń i spędzenia kilku chwil razem będzie umożliwiona w trzech miejscowościach – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk,

W tym roku do wspólnej zabawy i powitania Nowego 2020 Roku „pod chmurką” zapraszamy do Stradun, Nowej Wsi Ełckiej i Ruskiej Wsi. W Stradunach spotkamy się na placu przy kościele, w Nowej Wsi Ełckiej na boisku za Gminną Biblioteką Publiczną, a w Ruskiej Wsi przy świetlicy.

– W godzinach 22.30-00.30 mieszkańcy naszej pięknej gminy będą mogli pobawić się przy największych przebojach muzycznych, a o północy będziemy świętować 2020 rok – dodaje Tomasz Osewski. – Zobaczymy, czy przyjmie się taka propozycja. Jeśli tak, to będziemy imprezy sylwestrowe kontynuować w kolejnych latach.

 

Link do artykułu: https://elk.gmina.pl/gminny-sylwester-pod-chmurka/