Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gmina Ełk wśród najlepszych w województwie warmińsko-mazurskim

25 października 2016, godz. 8:33

Oferta inwestycyjna Gminy Ełk znalazła się wśród pięciu najlepszych ofert z całego województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszonych do konkursu Grunt na Medal.

– Pragnę złożyć na ręce Tomasza Osewskiego, Wójta Gminy Ełk, serdeczne podziękowania za udział w tegorocznej edycji Konkursu Grunt na Medal oraz pogratulować w związku z wysokim poziomem przygotowania oferty konkursowej – mówi Monika Zdrojek z Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

– Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasza oferta należy do pięciu najlepszych ofert w województwie – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dzięki temu nasza oferta będzie zamieszczona w bazie ofert inwestycyjnych prowadzonej przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i będzie aktywnie promowana wśród inwestorów zagranicznych zainteresowanych rozwojem projektów inwestycyjnych w Polsce.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię