Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gmina Ełk w pierwszej dziesiątce w województwie

8 marca 2016, godz. 13:51

Gmina Ełk zajęła 10. miejsce w województwie warmińsko-mazurskim za współzawodnictwo sportowe w 2015 roku, na 77 sklasyfikowanych samorządów. Pod tym względem gmina Ełk była najlepsza wśród pozostałych gmin Powiatu Ełckiego. Statuetki wyróżnionym gminom wręczono w Olsztynie podczas obrad Rady Wojewódzkiej Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS. Wójt Gminy Ełk, Tomasz Osewski  statuetkę odebrał z rąk Wioletty Śląskiej-Zyśk, wicemarszałka województwa warmińsko-mazurskiego i Marka Konopki, przewodniczącego Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS.

– Na ten bardzo dobry wynik  złożyły się sukcesy reprezentantów Gminy Ełk na arenach sportowych gminy, powiatu, województwa i kraju, ale także bogata oferta sportowa, z której codziennie korzystają mieszkańcy naszej gminy – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Ogromne znaczenie ma także zaangażowanie lokalnych działaczy sportowych, którzy angażują dzieci i młodzież  do udziału w zajęciach sportowych. Poświęcają oni na to niejednokrotnie swój wolny czas, za co chciałbym im serdecznie podziękować.

 

Współzawodnictwo sportowe gmin w 2015 roku – 10 najlepszych gmin

  1. Gmina Iława – 8740 pkt
  2. Gmina Lubawa – 7550 pkt
  3. Gmina Ostróda – 7370 pkt
  4. Olecko – 5280 pkt
  5. Wydminy – 4450 pkt
  6. Biskupiec – 4280 pkt
  7. Jeziorany – 3830 pkt
  8. Morąg – 3760 pkt
  9. Iłowo – Osada – 3370 pkt
  10. Gmina Ełk – 3310 pkt
image_pdfimage_print

PPGR Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Punkt przeciw przemocy 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach oTU UZALEŻNIONYM Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP