Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Dzień Kobiet zapowiada się atrakcyjnie

20 lutego 2020, godz. 14:53

Ciekawą propozycję dla pań z okazji Dnia Kobiet przygotowało Centrum Kultury Gminy Ełk z siedzibą w Stradunach. W niedzielę, 8 marca o godz. 17.00 w siedzibie CKGE przy ul. Kajki rozpocznie się „Dzień Kobiet na obcasach”.

– W programie przewidziano mnóstwo atrakcji – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Obok konkursów z nagrodami będzie koncert zespołu „Po naszemu”. Ponadto będą przygotowane specjalne stoiska, na których chętnie panie będą mogły skorzystać z wielu porad: kosmetycznych, dietetycznych, fryzjerskich.

Tego dnia w CKGE funkcjonował będzie także kiermasz literatury kobiecej.

image_pdfimage_print

Koronawirus?! 50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja