Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Dzień Dziecka coraz bliżej

11 maja 2021, godz. 8:20 (Aktualizacja: 11 maja 2021, godz. 11:24)

Za oknami coraz cieplej, pogoda daje nam wreszcie powody do radości. Ale nie tylko ona powoduje, że zwłaszcza najmłodsi uśmiechają się coraz częściej. Przecież za dwa tygodnie będziemy obchodzić Dzień Dziecka! Czy Wy też uwielbiacie 1 czerwca?! Dyrektor i pracownicy Centrum Kultury Gminy Ełk oraz Biblioteki Publicznej Gminy Ełk też nie mogą już się go doczekać i dlatego uczczą ten dzień dwa razy!

Zapraszamy na gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka w Gminie Ełk 29 maja do Nowej Wsi Ełckiej oraz 5 czerwca do Stradun. Ze względu na panujące obostrzenia związane z Covid-19 zabawa odbywała się będzie w ograniczonym gronie i dlatego obowiązują zapisy.

Zapraszamy do uczestnictwa dzieci w wieku 6-12 lat. Zgłaszać się można telefonicznie lub osobiście w Bibliotece Publicznej Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej tel. 87 619 74 29 oraz filii BPGE w Stradunach 87 520 05 06.

image_pdfimage_print

NSLiM2021 Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019