Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Dzięki środkom z ministerstwa lepiej poznają Polskę

3 stycznia 2022, godz. 10:12

Uczniowie z klas III Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ełckiej uczestniczyli w jednodniowej wycieczce, dzięki dofinansowaniu w wysokości 5 tysięcy złotych, które Gmina Ełk otrzymała w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”. Udział w wycieczce wzięło 41 uczniów. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Starego Miasta, Zamku Królewskiego oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zwiedzanie Zamku Królewskiego obejmowało najciekawsze miejsca. Podczas zwiedzania przewodnik oprowadzał po pięknych komnatach zamkowych, opowiadając o historii zamku, jego mieszkańcach i ciekawostkach.

W Centrum Nauki Kopernik uczniowie mieli okazję zaspokoić swoją ciekawość oraz naturalną potrzebę poznawania świata, poprzez oglądanie różnego rodzaju eksponatów, udział w doświadczeniach oraz eksperymentów.

Wycieczkę zakończyła wizyta w Planetarium. Na początku dzieci wysłuchały opowiadania o kosmosie, gwiazdach i konstelacjach gwiazd. Później obejrzały film w technologii 3D.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+