Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Działki z Gminy Ełk w kolejnym etapie konkursu Grunt na Medal 2021

11 maja 2021, godz. 8:25

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą, działającą we współpracy z Grupą Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) pod kierownictwem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. PAIH to pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na całym świecie.

PAIH wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju.

PAIH współpracuje z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in. szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.

PAIH jest także organizatorem ogólnopolskiego konkursu Grunt na Medal. Miło nam poinformować, że tereny Gminy Ełk zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu Grunt na Medal 2021. Do tego etapu zakwalifikowano łącznie 59 ofert z całego kraju.

Zgodnie z decyzją komisji konkursowej, do dalszego udziału zakwalifikowano z każdego województwa tereny, które uzyskały trzy najwyższe oceny. W województwie warmińsko-mazurskim za najlepsze tereny inwestycyjne uznano dwie działki w Gminie Ełk w obrębie sołectwa Szeligi-Buczki oraz po jednej w miejscowościach Elbląg (Żuławska) i Ruciane-Nida (Dworcowa).

– W trakcie audytów, które będą przeprowadzone podczas II etapu konkursu, zaplanowanego na najbliższe miesiące, zostanie wyłonionych 16 terenów – laureatów konkursu Grunt na Medal 2021 – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Cieszymy się, że zauważono nasz potencjał, a nasze działki wzbogaciły zasoby Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH.

image_pdfimage_print

NSLiM2021 Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019