Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Droga Barany – Maleczewo będzie zamknięta

23 kwietnia 2021, godz. 13:55

Zmotoryzowani mieszkańcy Gminy Ełk i inni kierowcy, którzy korzystają z drogi gminnej nr 177016N Barany – Maleczewo muszą w dniach 26-29 kwietnia 2021 r. wybrać przejazd inną trasą. Wszystko z powodu realizowanej inwestycji drogowej. Przypomnijmy, że na powyższej trasie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” ełckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. realizuje przebudowę drogi Barany – Maleczewo.

– Do tej pory prawie dwukilometrowa droga posiadała nawierzchnię gruntowo-żwirową – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – W przyszłym tygodniu na utwardzonej drodze będzie wykonywana nawierzchnia bitumiczna. W związku z tymi robotami realizowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu kołowego od poniedziałku, 26 kwietnia, do czwartku, 29 kwietnia. Przepraszamy za te utrudnienia, ale dzięki pracom budowlanym zyskamy piękną, nową drogę, z której będzie można bezpiecznie korzystać przez kolejne lata.

Prace drogowe na trasie Barany – Maleczewo niebawem zostaną zakończone. Całość kosztować będzie Gminę Ełk blisko 3 mln złotych, ale przypomnimy, że na tę inwestycję pozyskano środki z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości prawie 1,2 mln złotych.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl NSLiM2021 Wsparcie rodzin Dowóz na szczepienia Szczepimy się! 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk