Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Dokumenty do Urzędu Gminy złożysz w specjalnej strefie

17 marca 2020, godz. 15:56 (Aktualizacja: 18 marca 2020, godz. 15:12)

W związku ze zwiększającym się ryzykiem zachorowania na koronawirusa Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski zainicjował w ciągu ostatnich dwóch tygodni szereg działań w Gminie Ełk, których celem była ochrona mieszkańców.

– Dziękuję za zrozumienie i odpowiedzialne podejście do zagrożenia – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk i szef Gminnego Zespołu Reagowania Kryzysowego. – Przepraszam za wszelkie niedogodności, ale zapewniam, że mimo wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego pracownicy Urzędu Gminy Ełk pracują normalnie i załatwiają sprawy, które z którymi interesanci zgłaszają się telefonicznie i elektronicznie.

W budynku Urzędu Gminy wprowadzone zostały dodatkowe środki ostrożności i przygotowano specjalną strefę bezpieczeństwa. Od 17 marca 2020 roku do odwołania wszelkie wnioski i pisma będą przyjmowane z tyłu budynku Urzędu Gminy Ełk.

– Zgodnie z ustaleniami Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego przygotowaliśmy bezpieczną strefę z okienkiem oraz urnę, w której można składać dokumenty – informuje Tomasz Osewski. – W dalszym ciągu zachęcam do kontaktu telefonicznego i internetowego.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię