Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Bezpłatne zajęcia z trenerem na trzynastu siłowniach w Gminie Ełk

19 lipca 2018, godz. 10:50 (Aktualizacja: 25 czerwca 2019, godz. 21:20)

Gmina Ełk proponuje na lato szereg inicjatyw rekreacyjnych, sportowych, artystycznych. Propozycje te kieruje nie tylko do najmłodszych, którzy przeżywają teraz wakacje. Przypominamy o nietypowych i bezpłatnych zajęciach na siłowniach zewnętrznych, w których udział wziąć może każdy.

– Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku ani kondycji fizycznej, na zajęcia z trenerem na siłowniach plenerowych, które powstały na terenie Gminy Ełk – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Zajęcia te mają na celu promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców naszej gminy i stanowią kolejny etap działań w ramach projektu unijnego pod nazwą „Zdrowe sąsiedztwo – Integracja społeczna poprzez aktywność fizyczną szansą na zdrowe życie”, który realizujemy w programie Litwa-Polska na lata 2014-2020.

Zajęcia prowadzi Kamila Piotrowska – instruktor kulturystyki, trener personalny, psycholog, która pracuje nie tylko nad kondycją, ale również nad trwałą zmianą trybu życia, nawyków żywieniowych i schematów myślowych, co pozwala skutecznie zmienić wygląd ciała i jakość swojego życia.

– Zajęcia odbywać się będą do końca wakacji. W każdy wtorek w Sędkach, Chełchach, Szeligach, Baranach i Nowej Wsi Ełckiej – dodaje Tomasz Osewski. – W każdą środę w Mrozach Wielkich, Kałęczynach i Reglu, a w każdy czwartek w Stradunach, Piaskach, Woszczelach, Siedliskach i Ruskiej Wsi.

Wtorek (24 i 31 lipca oraz 7, 14, 21 i 28 sierpnia):

 • godz. 14.00 – Sędki
 • godz. 15.10 – Chełchy
 • godz. 16.25 – Szeligi
 • godz. 17.45 – Barany
 • godz. 19.00 – Nowa Wieś

Środa (25 lipca oraz 1, 8, 15, 22, 29 sierpnia):

 • godz. 14.10 – Mrozy Wielkie
 • godz. 15.20 – Kałęczyny
 • godz. 16.30 – Regiel

Czwartek (19 i 26 lipca oraz 2, 9, 16, 23 i 30 sierpnia):

 • godz. 14.00 – Straduny
 • godz. 15.05 – Piaski
 • godz. 16.20 – Woszczele
 • godz. 17.25 – Siedliska
 • godz. 18.40 – Ruska Wieś

 

 

 

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+