Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Autobusy MZK będą kursowały jak w soboty

21 marca 2020, godz. 11:02 (Aktualizacja: 24 marca 2020, godz. 9:51)

W związku z wprowadzonym w naszym kraju stanem epidemii, podjętymi z tego względu działaniami na terenie całej Polski, w tym przede wszystkim zamknięciem placówek oświatowych, zmianie ulegną rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej (MZK).

Zgodnie z zawartym porozumieniem w Gminie Ełk, Gminie Miasto Ełk oraz Gminie Stare Juchy Miejski Zakład Komunikacji świadczy usługi związane z dojazdem do szkół i zakładów pracy. Informujemy, że od 25 marca 2020 r. w Gminie Ełk w dni powszednie obowiązywać będzie rozkład jazdy autobusów taki sam jak w soboty. W niedziele rozkład niedzielny.

Warto dodać, że wstrzymana została sprzedaż biletów u kierowców oraz wyłączone z korzystania zostają przednie drzwi w autobusach MZK. Zakupu biletów można dokonać w punktach sprzedaży oraz w aplikacji GoPay.

– Mieszkańców, którzy w związku z nowym rozkładem jazdy będą mieli problem z dojazdem autobusem do miejsca pracy, bardzo proszę o zgłoszenie telefonicznie w tej sprawie do Urzędu Gminy Ełk pod numerem 87 619 45 00 w godz. 8.00-15.00 – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię