Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Aktywne ferie w Gminie Ełk

17 stycznia 2023, godz. 10:33

Coraz bliżej ferii zimowych dla wszystkich uczniów z województwa warmińsko-mazurskiego. 20 stycznia 2023 dzieci będą miały ostatnie zajęcia lekcyjne przed dwutygodniową przerwą. Niektórzy wyjadą w wolnym od nauki czasie na zimowiska czy kolonie, inni odwiedzą babcie i dziadków, a jeszcze inni zostaną w domach. Z myślą o tych ostatnich Centrum Kultury Gminy Ełk oraz Biblioteka Publiczna Gminy Ełk organizują specjalne zajęcia.

– Serdecznie zapraszam na bezpłatne półkolonie do Stradun i Nowej Wsi Ełckiej – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.- Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-13 lat zamieszkujących naszą piękną gminę. Pierwszy tydzień ferii prowadzony będzie przez Bibliotekę Gminy Ełk, a drugi przez Centrum Kultury.

– Będziemy spotykali się w godzinach 11.00-14.00 – informuje Edyta Wocial, dyrektor CKGE. – W programie m.in. warsztaty kreatywne oraz plastyczne, zajęcia kulinarne, gry planszowe, kalambury, quizy, zagadki, gry i zabawy ruchowe. Obowiązują zapisy, które prowadzą biblioteka w Nowej Wsi Ełckiej oraz filia w Stradunach. 

image_pdfimage_print

pampuch Ferie Załatw przez podatki.gov.pl PPGR Punkt przeciw przemocy oTU UZALEŻNIONYM 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019