Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Aktywne ciało – aktywny umysł

24 października 2017, godz. 14:48 (Aktualizacja: 6 marca 2018, godz. 9:56)

Przedstawiciele Gminy Ełk uczestniczyli w dwudniowym wydarzeniu pn. „Aktywne ciało – aktywny umysł” organizowanym przez administrację Vareny, litewskiego partnera realizowanego wspólnie projektu. W ramach wydarzenia zorganizowano zawody szachowe, w których uczestniczyli przedstawiciele wszystkich partnerów, tj. Gminy Ełk, Gminy Suwałki i samorządu Vareny.

W trakcie spotkania odbyła się również prezentacja opracowanej metodologii „Jak aktywność wpływa na nasze życie?”. Uczestnicy zwiedzili również szpital w Varenie, centrum sportu oraz inne ciekawe miejsca znajdujące się w okolicy. Następnego dnia odwiedzono Dom Pomocy Społecznej w miejscowości Merkine.

Zawody szachowe były jednym z zaplanowanych działań projektu LT-PL-1R-002 „Zdrowe sąsiedztwo – Integracja społeczna poprzez aktywność fizyczną szansą na zdrowe życie” realizowanego z Programu Współpracy Interreg VA Litwa-Polska 2014-2020”.

image_pdfimage_print

Załatw przez podatki.gov.pl Wsparcie rodzin 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk Ełcki Bocian 2019 zgłoś awarię Klub Senior+