Zdrowe sąsiedztwo w kajaku i na farmie alpaków

7 sierpnia 2018, godz. 8:30

To już ostatnie dni transgranicznego obozu sportowego kajak polo, realizowanego z projektu LT-PL-2S-123 „Zdrowe sąsiedztwo” w ramach programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020. W obozie, w ramach rewizyty, uczestniczą dzieci z Gminy Ełk.

– Oprócz intensywnych treningów na jeziorze, dzieci zwiedziły Troki, Wilno, a także gościły na farmie alpaków – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Pogoda dopisywała przez cały pobyt i był to wspaniały czas, który zostanie w pamięci naszych uczestników. Długie tygodnie przygotowywań i planowania dały wyśmienity rezultat.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy