Zapraszamy panie na spotkanie i warsztaty

5 marca 2018, godz. 15:40

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski oraz Centrum Kultury Gminy Ełk zs. w Stradunach zapraszają na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Impreza odbędzie się w sali widowiskowej CKGE w Stradunach w sobotę, 10 marca o godz. 16.00.

W programie: występ „Grupy Emila Mankiewicza”, występ grupy wokalnej z CKGE w Nowej Wsi Ełckiej, drobny upominek wykonany własnoręcznie i słodki poczęstunek.

Organizatorzy: CKGE, Gmina Ełk. Współorganizatorzy: uczestnicy projektu „Pomosty do kariery”, realizowanego przez Instytut Badawczo-Szkoleniowy w Olsztynie Sp. z o.o. we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ełku.

Z kolei filia CKGE w Nowej Wsi Ełckiej zaprasza z okazji Dnia Kobiet na warsztaty wykonywania róż „metodą cukierkową”. Bezpłatne warsztaty poprowadzą Bożena Kulik (członkini zespołu ludowego „Zielona Dąbrowa”) i Izabela Worm, instruktor CKGE. Początek 8 marca o godz. 16.30.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy