Wyremontowali schody i pomost, ułożyli kostkę pod wiatami przystankowymi

12 lipca 2018, godz. 11:11

Pracownicy Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. dbają o to, aby systematycznie poprawiał się stan infrastruktury gminnej. Pracownicy ZUG widoczni są niemal w każdym zakątku naszej gminy. Najwięcej czasu pochłania w okresie wiosenno-letnim koszenie traw, ale i innych prac nie brakuje.

W ostatnich dniach ZUG wykonał m.in. remont schodów do gminnej świetlicy w Reglu, a także pomostu w Woszczelach. Ponadto ułożona została kostka brukowa pod wiaty przystankowe w Oraczach, Bajtkowie i Szarejkach.

Koszenie traw na osiedlu Bajkowym:

Schody przy świetlicy w Reglu:

Kostka brukowa pod wiatami przystankowymi w Oraczach, Bajtkowie i Szarejkach:

Pomost w Woszczelach:

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy