Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wypowiedz się na temat pracy Urzędu Gminy Ełk i jego pracowników

7 lipca 2016, godz. 15:19 (Aktualizacja: 7 lipca 2016, godz. 15:20)

Klienci odwiedzający Urząd Gminy Ełk od kilku dni mogą w nowej formie wyrazić swoje zdanie na temat funkcjonowania urzędu i pracy samych urzędników. Pomóc w tym ma specjalnie przygotowana ankieta badająca satysfakcję klientów Urzędu Gminy Ełk. Jest ona anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut.

– Zależy nam na tym, by ciągle usprawniać pracę urzędu i ulepszać usługi  przez nas świadczone – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Wszystko po to, by odwiedzający nas klienci byli zadowoleni z naszej pracy, otrzymali odpowiednią pomoc, zostali sprawnie obsłużeni i co ważne, by potraktowano ich miło i z szacunkiem. Chcemy także zapytać naszych klientów, czy na przykład nie mają trudności z poruszaniem się po urzędzie i czy panuje w nim czystość.

W ankiecie znalazło się dziewięć pytań, m.in.: Czy odszukanie właściwego pokoju nie sprawiło trudności? Czy w pomieszczeniach urzędu panował porządek? Czy pracownik urzędu wykazał się sprawnością działania? Czy pracownik urzędu był uprzejmy? Czy Pana sprawa została załatwiona skutecznie? Przed udzieleniem odpowiedzi, wypełniający ankietę będzie poproszony o zaznaczenie krzyżykiem rodzaju załatwianej sprawy, m.in.: podatki, inwestycje, woda i ścieki.

– To pozwoli wprowadzić ewentualne usprawnienia w konkretnym wydziale i referacie – dodaje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. –  Pod koniec ankiety, klient zostanie poproszony także o podanie propozycji działań, które jego zdaniem mogłyby usprawnić jakość świadczonych usług w Urzędzie Gminy Ełk.

Ankiety można otrzymać w każdym z pokoi Urzędu Gminy Ełk. Wypełnione ankiety można wrzucać do urny znajdującej się na parterze urzędu.

Pobierz ankietę – kliknij tutaj

 

SKMBT_C224_16070715151_0001

IMG_3198

 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię