Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wybory sołtysów i rad sołeckich – harmonogram

1 lutego 2019, godz. 9:17

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski zaprasza mieszkańców poszczególnych sołectw do udziału w zebraniach sołeckich. Podczas zebrań m.in. zostaną przeprowadzone wybory na sołtysa na nową kadencję.

Harmonogram zebrań:

Lp. Nazwa sołectwa Termin zebrania Godzina Miejsce zebrania
1.      BAJTKOWO 04.02.2019 18:00 U sołtysa
2.      BARTOSZE (Bartosze, Judziki, Buniaki) 08.02.2019 19:00 Świetlica wiejska w Bartoszach
3.      BARANY 05.02.2019 17:00 Świetlica wiejska w Baranach
4.      BIAŁOJANY (Białojany, Zdedy) 13.02.2019 16:00 U sołtysa
5.      BIENIE 07.03.2019 12:.00 U sołtysa
6.      BOBRY (Bobry, Zdunki) 05.02.2019 14:00 Oberża pod Gontem
7.      BORKI (Borki, Borecki Dwór) 12.02.2019 11:00 U sołtysa
8.      BUCZKI (Buczki, Szeligi) 09.02.2019 11:00 Hotel „Selment” w Szeligach
9.      CHEŁCHY (Chełchy, Czaple) 25.02.2019 18:00 Szkoła Podstawowa w Chełchach
10.                CHRUŚCIELE 12.02.2019 19:00 Ośrodek „Perła Mazur” w Chruścielach
11.                CHOJNIAK 02.03.2019 17.00 Świetlica wiejska w Chojniaku
12.                CHRZANOWO 19.02.2019 16:00 U sołtysa
13.                CIERNIE (Ciernie, Niekrasy) 06.02.2019 12:00 U sołtysa
14.                GIŻE (Giże, Brodowo) 09.03.2019 09:00 U sołtysa
15.                GUZKI 06.03.2019 17:00 U sołtysa
16.                JANISZE 15.02.2019 11:00 U sołtysa
17.                KAŁĘCZYNY 15.02.2019 18:00 Świetlica wiejska w Kałęczynach
18.                KARBOWSKIE 09.03.2019 12:00 U sołtysa
19.                KONIECZKI 16.03.2019 10:00 U sołtysa
20.                KROKOCIE 11.03.2019 13:00 U sołtysa
21.                LEGA 06.02.2019 18:00 Świetlica wiejska w Ledze
22.                LEPAKI 13.02.2019 18;00 Świetlica wiejska w Mołdziach
23.                MALECZEWO 07.02.2019 14:00 U sołtysa
24.                MALINÓWKA 11.02.2019 18:00 U sołtysa
25.                MAŁKINIE 21.02.2019 17:00 U sołtysa
26.                MĄCZE 08.03.2019 16:00 U sołtysa
27.                MĄKI 20.02.2019 17:00 U sołtysa
28.                MILUKI 16.02.2019 11:00 U sołtysa
29.                MOŁDZIE 26.02.2019 18:00 Świetlica wiejska w Mołdziach
30.                MOSTOŁTY (Mostołty, Tracze) 05.03.2019 11:00 Świetlica wiejska w Mostołtach
31.                MROZY 04.03.2019 18:00 Świetlica wiejska w Mrozach
32.                NOWA WIEŚ EŁCKA 18.02.2019 17:00 Szkoła Podstawowa w NWE
33.                ORACZE (Oracze, Wityny) 16.02.2019 09:00 Karczma Mazurska w Oraczach
34.                PIASKI 28.02.2019 16:00 U sołtysa
35.                PISTKI 19.02.2019 18:00 U sołtysa
36.                PŁOCICZNO 07.03.2019 17:00 U sołtysa
37.                PRZYKOPKA 22.02.2019 18:00 U sołtysa
38.                PRZYTUŁY (Przytuły, Rydzewo) 15.02.2019 16:00 U sołtysa
39.                REGIEL 16.03.2019 17:00 Świetlica wiejska w Reglu
40.                REGIELNICA 02.03.2019 14:00 Lokal po byłej kaplicy
41.                RĘKUSY 15.03.2019 16:00 U sołtysa/szkoła
42.                ROSTKI BAJTKOWSKIE 12.03.2019 15:00 U sołtysa
43.                ROŻYŃSK 09.02.2019 16:30 Świetlica wiejska w Rożyńsku
44.                RUSKA WIEŚ 09.02.2019 14.00 Świetlica wiejska w Ruskiej Wsi
45.                RYMKI 11.03.2019 18:00 U sołtysa
46.                SĘDKI 08.02.2019 17:00 Bar „Rekin” w Sędkach
47.                SIEDLISKA 07.02.2019 17:30 Świetlica wiejska w Siedliskach
48.                SORDACHY (Sordachy, Koziki) 16.02.2019 13:00 U sołtysa
49.                STRADUNY 17.02.2019 13:00 Centrum Kultury w Stradunach
50.                SUCZKI 08.02.2019 09:00 U sołtysa
51.                SZAREJKI 27.02.2019 17:00 U sołtysa
52.                SZAREK 14.03.2019 16:00 U sołtysa
53.                ŚNIEPIE 01.03.2019 12:00 U sołtysa
54.                TALUSY 14.02.2019 10:00 U sołtysa
55.                WOSZCZELE 01.03.2019 17:00 Świetlica wiejska w Woszczelach
56.                EŁK OSADA 05.03.2019 18:00 Sala katechetyczna
57.                SAJZY 11.02.2019 16:00 Lokal po byłym sklepie
58.                NOWA WIEŚ EŁCKA – SZOSA BAJTKOWSKA 18.03.2019 17:00 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ełckiej

 

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach e-PIT Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 ceidg