Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wybory parlamentarne już w niedzielę!

11 października 2019, godz. 15:07 (Aktualizacja: 14 października 2019, godz. 8:10)

W najbliższą niedzielę, 13 października 2019 r. odbędą się wybory parlamentarne. Zapraszamy mieszkańców Gminy Ełk do lokali wyborczych, a poniżej informujemy o sposobie głosowania. W lokalu wyborczym otrzymamy dwie karty do głosowania. Na każdej karcie możemy oddać tylko jeden głos.

W wyborach do Sejmu RP głosować można tylko na jednego kandydata, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata. Przyczyną nieważności głosu będzie postawienie znaku „X” w kratce przy nazwisku więcej niż jednego kandydata lub niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce.

W wyborach do Senatu RP głosować można tylko na jednego z trzech kandydatów, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) na karcie do głosowania w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata. Postawienie znaku „X” w kratce przy nazwisku więcej niż jednego kandydata lub niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce będzie przyczyną nieważności głosu.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl