Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wspólne kolędowanie w Mrozach Wielkich

5 stycznia 2019, godz. 16:09 (Aktualizacja: 7 stycznia 2019, godz. 8:04)

Święta Bożego Narodzenia już dawno za nami, ale świątecznie zrobiło się w piątek, 4 stycznia 2019 r. w Mrozach Wielkich. W Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego zorganizowano wspólne kolędowanie, w którym uczestniczył m.in. Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski.

– Koncerty kolęd są podtrzymaniem tradycji świąt Bożego Narodzenia – mówi Tomasz Osewski. – Śpiewanie tych pięknych utworów przedłuża okres świąt. I apeluję, by podtrzymać tradycję naszych praojców i śpiewać kolędy do 2 lutego, do święta Matki Bożej Gromnicznej.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach e-PIT Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 ceidg