Wójt zaprasza na drugi turnus obozu militarnego

10 sierpnia 2017, godz. 7:36

Zbliża się drugi, dziesięciodniowy turnus obozu survivalowo-militarnego „Silna Wola”. Kolejny turnus rozpocznie się w sobotę, 17 sierpnia 2017 roku w Sajzach.

– Posiadamy jeszcze wolne miejsca na bezpłatny obóz militarny – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 17 lat.

Uczestnicy skorzystają z wielu zajęć, praktycznych i teoretycznych, prowadzonych przez żołnierzy zrzeszonych w Związku Strzeleckim „Strzelec”. Program pobytu jest bardzo bogaty. Młodzież nauczy się m.in. strzelania, udzielania pierwszej pomocy, ratowania tonącego, pływania w trudnych warunkach czy szyfrowania wiadomości. Nie zabraknie musztry, treningów, zajęcia w terenie oraz licznych atrakcji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w aktywnym wypoczynku prosimy o kontakt telefoniczny: 87 619 45 90, 87 619 45 28 lub osobisty do 11 sierpnia 2017 r. w Centrum Usług Wspólnych Gminy Ełk, ul. Tadeusza Kościuszki 28A, pokój nr 15.

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy