Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wójt Tomasz Osewski gościem Europejskiego Dnia Współpracy

9 września 2019, godz. 8:30

Litewskie miasto Birštonas było w miniony weekend gospodarzem międzynarodowego festiwalu dyskusyjnego. Wśród gości imprezy nie zabrakło przedstawicieli partnerów z Polski, Rosji, Białorusi, Łotwy i Litwy, którzy realizowali lub realizują wspólne projekty finansowane z funduszy unijnych.

– W ramach festiwalu zorganizowano Europejski Dzień Współpracy – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, który był gościem wydarzenia na Litwie. – Dzięki takim imprezom możemy jeszcze mocniej zintegrować się z naszymi partnerami zagranicznymi i omówić plany na przyszłość. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz będziemy wspólnie aplikować o dofinansowanie różnych projektów, które będą realizowane w Gminie Ełk i u naszych litewskich przyjaciół.

Wójt Gminy Ełk wizytował i prowadził rozmowy m.in. w namiotach Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Nordyckiej Rady Ministrów. Ciekawostką może być fakt, że był jednym z laureatów quizu „Jak dobrze znam swoich litewskich sąsiadów”.

image_pdfimage_print

Klub Senior+ Podatki gov pl Ferie 2020 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk