Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wkrótce ruszy bezpłatny sms-owy system informowania

25 stycznia 2018, godz. 8:37

Gmina Ełk w najbliższym czasie uruchomi bezpłatny sms-owy system ostrzegania i informowania.
– W ten sposób chcemy podnieść poziom bezpieczeństwa na terenie naszej gminy – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do zgłoszenia swojego numeru telefonu i korzystania z bezpłatnego systemu ostrzegania i informowania.

Dzięki rejestracji w systemie odbiorca będzie otrzymywał wiadomości na swój telefon z informacjami o tym, co ważnego dzieje się w Gminie Ełk. System powiadamiania polega na przesyłaniu sms-em ważnych informacji związanych z zagrożeniami lub ważnymi wydarzeniami:

  • ostrzeżenia meteorologiczne, awarie (wichury, wypadki, przerwy w dostawie prądu lub wody, itp.),
  • imprezy kulturalne, sportowe,
  • bezpłatne badania lekarskie i programy zdrowotne,
  • przypomnienia o ważnych świętach i wydarzeniach państwowych czy samorządowych.

Zgłoszenie (pobierz tutaj) będzie można przekazać Sołtysowi lub złożyć w Sekretariacie Urzędu Gminy Ełk. Wkrótce uruchomimy możliwość zgłoszenia przez stronę Gminy Ełk – elk.gmina.pl. Warto wspomnieć, że numer telefonu będzie mógł zostać w każdej chwili wycofany z systemu (wystarczy zgłosić).

image_pdfimage_print

Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy