Wesołych Świąt, Drodzy Mieszkańcy Gminy Ełk

25 marca 2016, godz. 8:59 (Aktualizacja: 25 marca 2016, godz. 12:09)

Już niedługo będziemy świętować Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Z tej okazji życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Ten nadchodzący czas jest doskonałą okazją do spotkań z najbliższymi, budowania prawdziwej wspólnoty.

Wszystkim, którzy zasiądą przy świątecznym stole, życzymy wielu radosnych i niezapomnianych chwil, pełnych nadziei i wzajemnego zrozumienia.

      Mirosław Radywoniuk,                                                Tomasz Osewski,

      Przewodniczący Rady Gminy Ełk                                   Wójt Gminy Ełk

                    

                                      

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy