Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

W Sajzach będzie szerzej, jaśniej, bezpieczniej

14 sierpnia 2019, godz. 7:53

Trwa przebudowa kolejnej drogi w Gminie Ełk. Mowa o drodze powiatowej nr 1857 N dr. woj. nr 655 – Orłowo – Wronki – Połom – Straduny (dr. kraj. nr 65) przez miejscowość Sajzy. To kolejna przebudowa infrastruktury drogowej, którą zrealizują wspólnie dwa samorządy, czyli Gmina Ełk z Powiatem Ełckim. Wartość tej inwestycji to około 3,5 mln złotych.

– Inwestycja w Sajzach dotyczy nie tylko samej nawierzchni o długości prawie 2,5 km – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Budowana jest także linia oświetleniowa.

Istniejąca do tej pory jezdnia jest powiększana do szerokości 5,50 m. Zadanie przewiduje także przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi i zjazdów na posesje, budowę chodników i utwardzonych poboczy. Na nowej drodze udostępnione będą cztery zatoki autobusowe,

– Prosimy kierowców o cierpliwość – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Jest teraz trochę utrudnień, za które przepraszamy, ale dzięki tym pracom zyskamy piękną, nową drogę, z której będzie można bezpiecznie korzystać przez kolejne lata.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię