W Chełchach poznawali rower

14 września 2017, godz. 8:24

Ełcki Klub Kolarski zorganizował uczniom Zespołu Szkół Samorządowych w Chełchach wycieczkę rowerową. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Poznaj rower”, który jest współfinansowany z budżetu Gminy Ełk.

– Dzieci jechały w dwóch 15-osobowych grupach ze szkoły do miejscowości Babki Gąseckie, Czaple, Przykopka – informuje Karol Marchel, dyrektor szkoły w Chełchach. – Łącznie wyszło ponad 10 km. Dały uczestnikom w kość kałuże i błoto, ale stwierdziły, że było super.
Spotkanie zakończyło ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

– Po wysiłku smakowały wyśmienicie, a kilkoro dzieci zadeklarowało rozpoczęcie treningów kolarskich – dodaje dyrektor Marchel.

 

image_pdfimage_print

Ogłoszenie o rokowaniach Gmina Ełk – piękna i zadbana JPK zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy