Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Uczniowie gminnych szkół rozpoczęli wakacje

24 czerwca 2016, godz. 12:41

Uczniowie szkół na terenie Gminy Ełk od dzisiaj, 24 czerwca, rozpoczęli wakacje. W sześciu szkołach podstawowych w: Stradunach, Woszczelach, Chełchach, Nowej Wsi Ełckiej, Rękusach i Mrozach Wielkich w roku szkolnym 2015/2016 uczyło się 641 osób. Z kolei do czterech gimnazjów znajdujących się w: Stradunach, Woszczelach, Chełchach i Nowej Wsi Ełckiej uczęszczało w mijającym roku szkolnym 2015/2016 304 uczniów. Na zasłużone wakacje udały się także dzieci uczące się w zerówkach – łącznie 111 osób.

 

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl