Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Tydzień Dla Zdrowia – Finał akcji

4 kwietnia 2016, godz. 8:28 (Aktualizacja: 6 kwietnia 2016, godz. 10:39)

W sobotę, 16 kwietnia, od godz.  9 do 14 w 108. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią przy ul. Kościuszki 30 w Ełku, odbędzie się finał akcji Tydzień Dla Zdrowia. W programie m.in. rejestracja potencjalnych dawców szpiku, bezpłatne badania cytologiczne (25-59 lat, co trzy lata, rejestracja pod nr 87 621 99 89), bezpłatne badania mammograficzne (50-69 lat, co 2 lata, rejestracja pod nr 58 325 76 02; 58 325 76 02), pomiar ciśnienia i saturacji we krwi, badanie składu ciała, porady dietetyka, warsztaty samobadania piersi na specjalnych fantomach.  Patronat Honorowy nad akcją objął Marek Chojnowski, Starosta Powiatu Ełckiego. Organizatorami akcji są: NFZ, DKMS, Powiat Ełcki, 108. Szpital Wojskowy, Szkoła Policealna Medyk w Ełku, DIA.MED – Mazurskie Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej w Ełku.

image_pdfimage_print

Klub Senior+ 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl