Trwa przebudowa drogi Piaski – Sajzy. Będą objazdy!

10 sierpnia 2017, godz. 8:50

Gmina Ełk razem z Powiatem Ełckim przebudowuje drogę Sajzy – Piaski. Mieszkańcy tych miejscowości oraz turyści muszą uzbroić się w cierpliwość, ale już niebawem będzie można poruszać się po bezpiecznej i zmodernizowanej drodze.

– Jezdnia zostanie poszerzona i zyska nową nawierzchnię, piesi zyskają chodniki, będzie wykonane odwodnienie, pojawią się przepusty jezdni – wylicza Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Plan przewiduje też budowę zatoki autobusowej, remont lub budowę nowych zjazdów i skrzyżowań, wymianę i ustawienie nowych znaków. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również przepompownia w Piaskach.

Z powodu prac drogowych, które będą polegały na wykonaniu masy bitumicznej, odcinek drogi Piaski – Sajzy będzie nieprzejezdny w dniach 16, 17 i 21 sierpnia, w godz. 7.00-20.00.

– Przepraszamy za wszelkie uciążliwości, ale dzięki tym pracom mieszkańcy Gminy Ełk i turyści uzyskają dostęp do dróg o lepszej jakości – mówi Wójt Gminy Ełk.

Kierowcom podążającym do Sajz z Ełku zalecamy objazd przez: Malinówkę, Bałamutowo, Stare Juchy, Zawady Ełckie i Połom. Objazd z Sajz do Ełku: Połom, Zawady Ełckie, Stare Juchy, Bałamutowo, Malinówka.

 

image_pdfimage_print

Zaproszenie na Dożynki 2018 Oświetlenie uliczne zgłoś awarię ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy