Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Trwa budowa przejścia pod wiaduktem w Siedliskach

26 września 2018, godz. 7:52

Trwają prace przy budowie przejścia pieszo-rowerowego pod wiaduktem kolejowym, zlokalizowanym na granicy Siedlisk i Ełku. Przypomnijmy, że Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski od wielu lat zabiegał o poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu.

– Jest to miejsce niebezpieczne, grozi wypadkami, więc trzeba było działać – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Cieszę się, że trzem samorządom – Warmińsko-Mazurskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu w Olsztynie, Gminie Ełk i Starostwu Powiatowemu w Ełku udało się porozumieć i jeszcze w tym roku powstanie bezpieczne przejście pieszo-rowerowe pod wiaduktem.

Inwestycja pochłonie ponad 2,15 mln złotych. Środki na inwestycję pochodzić będą z budżetów trzech samorządów: wojewódzkiego, Gminy Ełk oraz Powiatu Ełckiego. Według planów przejście pod torami ma zostać wykonane do końca listopada tego roku.

 

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016