Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Tomasz Osewski: Bardzo się cieszymy, jeśli możemy pomóc

6 grudnia 2018, godz. 14:45 (Aktualizacja: 6 grudnia 2018, godz. 14:48)

Dziennikarze Radia 5 Ełk, w towarzystwie rozśpiewanych uczniów ełckich szkół, jako pomocników Świętego Mikołaja, odwiedzili dzisiaj Urząd Gminy Ełk. Spotkał się z nimi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. Wizyta to efekt akcji „Mikołajkowy autobus Radia 5”. Wesoły autobus co roku 6 grudnia odwiedza urzędy, firmy i instytucje.

Zebrane podczas akcji charytatywnej Radia 5 dary przekazane zostaną podopiecznym Domu św. Faustyny w Ełku i rodzinnych domów dziecka. Gmina Ełk ofiarowała sprzęt sportowy, piłki do kilku dyscyplin, słodycze i zdrowe owoce z polskich sadów.

– Bardzo się cieszymy, jeśli możemy pomóc – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Dzielimy się przecież z tymi, którzy w życiu nie mają tak dobrze, jakby mogli mieć. Wiem, że podopieczni Domu św. Faustyny i rodzinnych domów dziecka cały rok czekają na tę akcję. Nie mogliśmy im sprawić zawodu. Trzeba pamiętać, że więcej radości jest w dawaniu, niż w braniu.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach e-PIT Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 ceidg