Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Szkolenie dla rolników dotyczące PROW 2014-2020

6 lutego 2018, godz. 10:47

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ełku zapraszają na szkolenie, które będzie dotyczyło Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

– Zajmiemy się zagadnieniami dotyczącymi takich poddziałań jak: Modernizacja gospodarstw rolnych, Premia młody rolnik, Restrukturyzacja małych gospodarstw, Rolnictwo Ekologiczne – informuje Bożena Dyszkiewicz, kierownik PZDR w Ełku. – Omówimy zmiany w dopłatach bezpośrednich oraz e-wniosek.

Szkolenie odbędzie się w środę, 28 lutego 2018 roku, od godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ełk przy ul. Kościuszki 28A.  Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy – Bożena Dyszkiewicz, tel. 665 810 567 oraz Katarzyna Kania – tel. 665 890 154.

image_pdfimage_print

Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016 Baner-prawy