Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Szkoła Wierna Dziedzictwu w Woszczelach

2 grudnia 2019, godz. 14:55 (Aktualizacja: 3 grudnia 2019, godz. 8:57)

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach znalazła się w zaszczytnym gronie 35 szkół z województwa, które w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego otrzymały certyfikat „Szkoły Wiernej Dziedzictwu”. Nagrodę dla woszczelskiej placówki odebrała dyrektor Beata Kirycka i koordynator szkolny projektu Wioletta Łukaszewicz.

Kapituła konkursu po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej dokumentacji rekomendowała szkoły do otrzymania certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie szkół i placówek oświatowych, które pomagają członkom społeczności szkolnej zrozumieć i zaakceptować koncepcję szkoły promującej postawy patriotyczne, zarządzają projektami w sposób sprzyjający uczestnictwu, partnerstwu i współdziałaniu społeczności szkolnej, w tym rodziców i społeczności lokalnej oraz długofalowości działań, doskonalą procesy dydaktyczne i wychowawcze w obszarze edukacji patriotycznej i regionalnej, dążąc do zwiększenia jej skuteczności, tworzą klimat społeczny sprzyjający rozwojowi, osiąganiu przez wszystkich sukcesów i wspierający ich poczucie własnej wartości.

– Nasza szkoła od lat promuje postawy patriotyczne i w dalszym ciągu będzie podejmowała działania doskonalące procesy dydaktyczne i wychowawcze w obszarze edukacji patriotycznej i regionalnej – zapewnia Beata Krycka, dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię