Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Święto ośrodka szkolenia poligonowego

6 września 2019, godz. 15:14

Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski na zaproszenie ppłk dypl. Jarosława Wyszeckiego, komendanta Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim, wziął udział w uroczystych obchodach Święta Jednostki. Uroczystości rozpoczęły się od apelu pamięci przed tablicą upamiętniającą żołnierzy 5 Pułku Ułanów Zasławskich i złożeniem wiązanek kwiatów.

Następnie w asyście orkiestry wojskowej, reprezentacji wojsk stacjonujących na wschodniej flance NATO (m.in. z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Rumunii) organizatorzy i zaproszeni goście udali się do kościoła garnizonowego pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Bemowie Piskim na mszę św.

Po mszy wszyscy udali się na plac apelowy OSPWL Orzysz, gdzie wręczono okolicznościowe odznaczenia i medale. Nie zabrakło defilady i krótkiego występu orkiestry wojskowej z Siedlec.

image_pdfimage_print

Klub Senior+ Podatki gov pl Ferie 2020 50plus Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk