Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Świetlica zamiast hydroforni w Regielnicy

8 stycznia 2020, godz. 11:31

Zmiany w krajobrazie w Regielnicy. Tu gdzie jeszcze do niedawna stał brzydki budynek hydroforni, wkrótce zostanie zakończona budowa nowoczesnej świetlicy wiejskiej. Gmina Ełk na realizację projektu pozyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

– W ramach dofinansowania przewidziany jest zakup wyposażenia komputerowego, fotograficznego, drukarek oraz niezbędnego oprogramowania – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Przebudowa będzie nas kosztować nieco ponad 440 tysięcy złotych.

W ramach przebudowy budynku hydroforni przewidziano nowe ścianki działowe, posadzki, wymianę okien i drzwi, nowy dach wielospadowy, docieplenie ścian zewnętrznych, nowe instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne. Dzięki tym pracom budowlanym powstanie świetlica z aneksem kuchennym, pomieszczenie techniczne, korytarz oraz toalety. Zagospodarowanie terenu przewiduje budowę nowych miejsc postojowych, a także ogrodzenia terenu.

image_pdfimage_print

50plus Klub Senior+ Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja Podatki gov pl