Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Śpiewające talenty z Gminy Ełk

4 czerwca 2019, godz. 14:28

Po raz siódmy odbył się Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej, zorganizowany przez Centrum Kultury Gminy Ełk. W sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi Ełckiej 24 młodych solistów i solistek zamieszkujących Gminę Ełk oceniało jury w składzie: Paweł Borzeński – kompozytor, wykonawca piosenki autorskiej, nauczyciel muzyki oraz instruktor gry na gitarze, Rafał Wojciechowski – muzyk jazzowy, pedagog, instruktor śpiewu w Bursie Szkolnej w Ełku oraz Kamil Szejda – instruktor muzyki z CKGE.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników i po burzliwych, trudnych obradach jury wyłoniło grono laureatów, a wszystkim uczestnikom przyznano nagrody. Konkurs poprowadziła Izabela Worm.

Wyniki w kategorii 6-9 lat:

  • I miejsce – Oliwa Baranowska (Szkoła Podstawowa im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego w Chełchach),
  • II miejsce – Wiktoria Wojsiat (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach),
  • III miejsce – Zuzanna Kacprzyk,
  • wyróżnienie – Jakub Kucharski (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach),
  • wyróżnienie – Katarzyna Sulewska (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach),
  • wyróżnienie – Wiktoria Owsianko (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach).

Wyniki w kategorii 10-12 lat:

  • I miejsca – Wiktoria Dobrzycka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej),
  • II miejsce –Wiktoria Sulewska (Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach),
  • III miejsce – Paulina Choroś (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej),
  • wyróżnienie – Zofia Jaroszewska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej),
  • wyróżnienie – Amelia Jasińska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej),
  • wyróżnienie – Wiktor Krupka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej).

Wyniki w kategorii 13-16 lat:

  • I miejsca – Julia Samełko (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej),
  • II miejsce – Patrycja Magiera,
  • III miejsce – Anita Chrzanowska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej).

W imieniu Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego dyrektor Centrum Usług Wspólnych Barbara Ladzińska wręczyła nagrodę specjalną Wiktorii Dobrzyckiej (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej).

image_pdfimage_print

działki inwestycyjne Woszczele – dożynki 2019 50plus Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię