Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Sezon motocyklowy czas zacząć

12 kwietnia 2019, godz. 7:37 (Aktualizacja: 15 kwietnia 2019, godz. 13:22)

Już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia w Stradunach, będzie miało miejsce XI Mazurskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Sezon zainauguruje Msza św. o godz. 13.00 w zabytkowym kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski. Wcześniej, bo już od godz. 10.00 na placu przy kościele podstawiony zostanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać honorowo krew.

Po Mszy św. na placu przy kościele zostaną poświęcone wszystkie maszyny i nastąpi przejazd uczestników do Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Tam zaplanowano zabawę – m.in. wspólny posiłek i ognisko. W programie m.in. pokaz akrobatyki na motocyklach. Co roku na mazurskie rozpoczęcie sezonu przyjeżdża kilkuset motocyklistów. Organizatorem spotkania, nad którym patronat honorowy sprawuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, jest ełcki klub motocyklowy Wiking.

image_pdfimage_print

Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Ja w internecie 2019 Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP