Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Ruszyła przebudowa drogi w Chrzanowie

8 maja 2019, godz. 12:10 (Aktualizacja: 8 maja 2019, godz. 13:44)

Systematycznie poprawia się stan dróg i chodników w Gminie Ełk. W tym roku przyszła kolej na poprawę infrastruktury drogowej w Chrzanowie.

– Ruszyła już przebudowa około dwustumetrowego odcinka drogi gminnej, która do tej pory posiadała nawierzchnię żwirową – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk – Do końca czerwca będzie gotowa droga asfaltowa, a zadba o to wyłoniony w przetargu wykonawca – Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Ełku. W związku z remontem zmotoryzowani muszą się liczyć z utrudnieniami w poruszaniu się tym odcinkiem. Zalecany jest objazd przed drogę w okolicach żwirowni.

Przebudowa dotyczy odcinka drogi gminnej nr 177010N na odcinku od krawędzi drogi wojewódzkiej nr 656 do istniejącej drogi o nawierzchni bitumicznej, o łącznej długości 167 metrów. Na remontowanym odcinku drogi występuje ruch lokalny – samochody osobowe mieszkańców Chrzanowa oraz maszyny rolnicze i autobusy.

– Nie chcielibyśmy, aby na nowej nawierzchni uprawiano rajdy, więc dbając o bezpieczeństwo mieszkańców zamontowany zostanie próg zwalniający – zapowiada Wójt Tomasz Osewski.
Przebudowa drogi w Chrzanowie pochłonie z budżetu gminy nieco ponad 135 tysięcy złotych.

image_pdfimage_print

Woszczele – dożynki 2019 Andrzej Duda w Chełchach Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Ełcki Bocian 2019 Zbadaj swój kręgosłup! Certyfikat dla Gminy Ełk 3maja zgłoś awarię Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP