Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Rusza rekrutacja do przedszkoli

12 lutego 2018, godz. 8:22

23 lutego 2018 r. w gminnych przedszkolach i innych formach wychowania przedszkolnego rozpocznie się rekrutacja dzieci w wieku 3-6 lat na nowy rok szkolny 2018/2019. Wniosek o przyjęcie dziecka do placówki można składać do 15 marca 2018 r. Natomiast deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym samym przedszkolu należy składać w dniach 14-22 lutego 2018 r.

Kontynuacja:
Rodzice/opiekunowie prawni dzieci przyjętych do danego gminnego przedszkola lub innej formy wychowania przedszkolnego, tj. obecnie uczęszczających (w roku szkolnym 2017/2018), składają do dyrektora pisemną deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym samym przedszkolu lub innej formie wychowania przedszkolnego na kolejny rok szkolny.

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019:
W rekrutacji uczestniczą dzieci w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałe na obszarze Gminy Ełk, które w roku szkolnym 2017/2018 nie uczęszczają do przedszkoli publicznych.
Kandydaci mieszkający poza obszarem Gminy Ełk mogą zostać przyjęci do publicznego przedszkola, jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, będą wolne miejsca.

image_pdfimage_print

Wypieki 2019 Wybieram wybory zgłoś awarię Zaproszenie na Dożynki 2018 ceidg Podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy między gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk – Dożynki Straduny 2016 Reprezentacja Gminy Ełk w Senacie RP Pierwszy krok w ramach współpracy pomiędzy gruzińską Gminą Gori a Gminą Ełk Rodzina 500+ Wspólna konferencja Pani Senator Magorzaty Kopiczko i Pana Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego – 03.03.2016